Симпатична Среќна Патка Кадифен Играчка Цртан Филм Полнети Животни Кукла Креативна Спална Соба Декор
Неодамнешно

Симпатична Среќна Патка Кадифен Играчка Цртан Филм Полнети Животни Кукла Креативна Спална Соба Декор

DEN 3.33

Достапно на барање

Карактеристики : 1. Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал, мек и удобен.2. Многу мека плишана играчка, подготвена за играње, а може да се потпре и на перница или перница.3. Совршена декорација : Кадифните играчки се најдобри за детска декорација за роденденска забава, спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, кревет во градинка, декорација на автомобил и каде сакате. Симпатичните кадифни играчки ќе ви донесат добро расположение.4. Апликација : Совршена големина за поставување каде сакате, не само дома, туку и во автомобилот како украс на вашата работна маса.5. Оваа кадифена играчка е одличен подарок за деца во посебни прилики Како Божиќ, Ден На Децата, родендени итн.   2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење Опис : Материјал : Кадифен, пп памучна големина : 25см/38см 1 : висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал, мек и удобен. 2 : многу мека плишана играчка, подготвена за играње, а може да се потпре и на перница или перница. 3 : Совршена декорација : кадифните играчки се најдобри за декорација на роденденски забави за деца, спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, кревет во градинка, декорација на автомобил и каде и да сакате. Симпатичните кадифни играчки ќе ви донесат добро расположение. 4 : Апликација : Совршена големина за поставување каде сакате, не само дома, туку и во автомобилот како украс на вашата работна маса. 5 : Оваа кадифен играчка е одличен подарок за деца во посебни прилики Како Божиќ, Ден На Децата, родендени итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи