Ханкук Вентус К Перформанси Гума - 255 40R 99Y
Неодамнешно

Ханкук Вентус К Перформанси Гума - 255 40R 99Y

DEN 1756.80

Достапно на барање

Екстремни перформанси преку напредна технологија. Hankook Ventus V12 Evo2 K120 е гума наменета за возачи кои сакаат да го изразат својот стил кој обезбедува извонредни перформанси Во спортот Возење Гума Само-Тркало Не Се Вклучени. Индикаторот за усогласување ви овозможува визуелно да го проверите усогласувањето. Широк челичен појас слој за подобро ракување и на влажни и на суви патишта. Полиестерска каркаса со висока густина за подобрен страничен ѕид и подобри перформанси. Одговара : 2007-09 Мерцедес-Бенц СЛ550 База 2015-18 Бмв М3 База 2012-18 Мерцедес-БЕНЦ КЛС550 4матик 2015-17 Бмв М4 База 2015-16 Мерцедес-Бенц СЛ400 База 2015-16 Мерцедес-БЕНЦ КЛС400 4матик 2003 Мерцедес-БЕНЦ СЛ55 amg kompressor 2019 Bmw Z4 Sdrive30i 2020-21 Bmw Z4 Sdrive M40i 2021-22 BMW M3 БАЗА 2017-20 mercedes-BENZ Sl450 База 2022 Bmw Z4 M40i 2004-08 Mercedes-Benz Sl55 AMG БАЗА 2020 Bmw M4 База 2003-04 јагуар xjr база 2000-03 Јагуар ванден плас сц 2010-11 Мерцедес-Бенц Cls550 База 2010-12 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е63 АМГ БАЗА 2016-20 Ауди Ттс Кватро База 2002-03 Јагуар Xj8 Спорт 2003 АУДИ Рс6 БАЗА 2004-09 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Сл600 БАЗА 1999 Јагуар Ванден Плас База И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи