Федерална Формоза Фд 235 55р В Гума
Неодамнешно

Федерална Формоза Фд 235 55р В Гума

DEN 3.33

Достапно на барање

Федерална Формоза Fd2 P235/55 R18 100 V B (4 Ply) BW Федерална Формоза FD2 235/55 R18 100 V Гума : Километража Гаранција : Не, 000. Тип На Гума : Гуми За Патнички Автомобили. Индекс На Оптоварување : 100. Брзина Рејтинг : V. Одговара : 2011-17 Тојота СИЕНА XLE 2006-12 Toyota RAV4 Спорт 2013-15 Toyota RAV4 Ограничен 2017-18 Toyota RAV4 Хибрид SE 2009-10 Dodge Полнач R/T 2012-16 Dodge Полнач SXT Плус 2013-17 GMC Терен Денали 2017-20 Киа Спорт Сх Турбо 2007-09 ЛЕКСУС рх350 База 2008-09 Сатурн Вуе Црвена Линија 2016 Тојота РАВ4 Хибрид Ограничена 2010-12 Гмц Терен СЛЕ 2014-16 Доџ Челинџер Сст 2006 Доџ Полнач Дејтона Р/т 2017-18 ДОЏ Челинџер Т/А 2022-23 Фолксваген Тигуан Се 2010-19 Форд бик сел 2019-23 Доџ Челинџер Sxt 2004-06 LEXUS Rx330 База 2013 ДОЏ ЧЕЛИНЏЕР Sxt плус 2011 Доџ Полнач R/T Патот И Патеката 2021-22 Kia SPORTAGE Sx 2018-21 Фолксваген Tiguan Highline И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи