Фајрстоун Дестинација А Т Сите Терени П235 65Р 103с Лесен Камион Гума
Неодамнешно

Фајрстоун Дестинација А Т Сите Терени П235 65Р 103с Лесен Камион Гума

DEN 0.67

Достапно на барање

Firestone Дестинација A/T2 P235/65 R17 103soverviewdesignedigned за употреба на камиони и Теренци, Гумата Firestone A/T2 е совршен избор за возење на пат или надвор од патот. Дестинацијата А/Т2 обезбедува одлично држење благодарение на агресивната шема на шарите на сите терени и завитканите навртки на рамото, со оптимизиран отпечаток и 3Д шипки со целосна длабочина. Дестинацијата А/Т2 е поддржана од производител со ограничен број од 55.000 милји и има стилски Нацртан бел писмо (БУВ) страничен ѕид. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Поддржан од ограничен производител од 55.000 милји животот на шарите. Завиткајте ги навртките на рамото зголемете го страничниот стисок. Агресивна шема на шарите на сите терени за силна влечна сила на и надвор од патот. Достапно во Наведената бела Буква (БУВ) страничен ѕид за стилски изглед. Големина : P235/65 R17. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Повеќе детали

Избор на купувачи