Започнете со сите сезони A 225 70R 100T гуми: Ford Escape XLT, Jeep Wrangler Sahara
Неодамнешно

Започнете со сите сезони A 225 70R 100T гуми: Ford Escape XLT, Jeep Wrangler Sahara

DEN 1349.28

Достапно на барање

Аплус гума како врвен опсег на нашата фабрика, има целосен опсег на големини на гуми и сеопфатна шема на шара, може да ги задоволи потребите на клиентите во најголема мерка. Co Shandong Haohua Tire, Ltd, како професионално производство на гуми на PCR во Кина. Големината и прометот на претпријатието рангирани во првите 5 во кинеските гуми, во топ 20-тите 20-тина Aplus сите сезони A868 225/70 R15 100 T 100 T Оптимизирана шема на променливата променлива на теренот. Соединение на силициум. Совршена област на образец, заштити колаација на секој жлеб. Обезбедете добра стабилност на возењето. Белото странично ребро покажува индивидуалност и разлика. Обезбедете добра стабилност на возењето и влажни перформанси . Совршена област на образец, Заштитете ја збирката на секој жлеб . Подобрено соединение на шара, обезбедете стабилност на перформансите на гумите во сите видови на временски услови.

Повеќе детали

Избор на купувачи