Вар Контра Стол
Неодамнешно

Вар Контра Стол

DEN 5599.68

Достапно на барање

Вар Контра Стол Едноставен и елегантен, Вар Контра Стол дава изјава во секој простор. Тоа е мултифункционален стол кој изгледа добро во глам, урбана или модерна просторија од средината на векот. Седиштето е покриено со полиестерска ткаенина со црна челична основа обложена со прав со насликани златни врвови. Мерки 18.1 W x 19.3 d x 37.4 H во. Примарен Материјал : Челик. Производ Заврши : Прашок Обложени. Капацитет : Поддржува до 330 фунти. Гаранција : 1 година ограничена гаранција. Ширина на седиштето : 17,7 инчи. Грижа : Топла вода И благ сапун со мека крпа. Висина На Грбот На седиштето : 10,6 инчи. Вклучува заштитници на подот.

Повеќе детали

Избор на купувачи