Менс Aut И Зима Секојдневен Моден Единечен Волнен Капут Со Средна Должинаrenchот Палто Промаши Дожд Палта Со
Неодамнешно

Менс Aut И Зима Секојдневен Моден Единечен Волнен Капут Со Средна Должинаrenchот Палто Промаши Дожд Палта Со

DEN 1007.68

Достапно на барање

Машки Есенски И Зимски Секојдневен Моден Волнен Капут Со Единечни Гради Палто Со Средна Должина Misот Мантил Промаши Дождовни Палта со Качулка Сезона : Aut и Зима. Секс : Машки. Повод : Секојдневно И Забава. Стил : мода секојдневен. Материјал : волна. Тип На Шема : Цврста Боја. Должина на ракавот : долго. фит : фит. Добивате : машко палто ●Материјал●Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Класичниот Машки Волнен Капут Е Изработен од Висококвалитетна Ткаенина, Која Е Ветерна-И Мека, Одржувајќи го Вашето Тело Топло и Удобно Во текот на Целиот Ден. Издржливо, Носење -, нема Да се Намали или Избледи. Побарајте Комбинација Од Мода И . €Карактеристики : Големи Ревери, Долги Ракави, Копчиња со Едно гради, Два Странични Џебови, Еднобојна, средна должина. Машка Класична Палто јакна. Ветроупорна, Безвременска Верзија. Лабава Одговара За Софистициран Изглед. Убава И Модерна. Утрото На Есента И Зимата, Палтото Ве Тера Да Не Се Плашите Од Студот. ●Прилика●Стилска И Секојдневна Силуета, Направете Го Вратот Да Изгледа Витко. Погоден За Работа, Состанок, Канцеларија, Свадба, Патување И Секојдневна Употреба. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

Повеќе детали

Избор на купувачи