Играјте ден 2,5 Играјте топки топки со топки, сметајте
Неодамнешно

Играјте ден 2,5 Играјте топки топки со топки, сметајте

DEN 287.84

Достапно на барање

Играјте топки за играње, играат совршен додаток на јама од топка или базен со киди. Во боја на топки се отпорни на здроби и долготрајни. Секое сето тоа е со големина на 2,5 инчи што ги прави совршено големини за мали раце и се забавен начин да научите да фаќаат и фрлаат додека им помагаат на малите да научат бои и да ја подобрат координацијата на рачно око. Погодно е за 3 и повеќе години, овој пакет со топки од 100 точки доаѓа во корисна торба за носење винил, точно за складирање или патување. Донесете дома игра на ден играјте топки за да уживате во часови на забава и забава. Пит -топчињата се БПА, фталат, олово и ПВЦ бесплатно. Здроби отпорни и разнобојни. Совршено големина на 2,5 "и направен со мек материјал што ги прави безбедни за малите деца.

Повеќе детали

Избор на купувачи