Подобри Трендови Трир Нерѓосувачки Челик Бања Додатоци Во Собата, 7.5
Неодамнешно

Подобри Трендови Трир Нерѓосувачки Челик Бања Додатоци Во Собата, 7.5

DEN 639.84

Достапно на барање

Завршете го вашето луксузно искуство за капење со Подобри Трендови Трир Додатоци за Бања. Нашата Колекција На Додатоци За Бања Трир сигурно ќе ја подигне yourетиката и функционалноста на вашата бања. Организирајте ја и подобрете ја вашата бања брзо и без напор со овие додатоци за бања. Држачот за четки за заби е одличен и за алатки за убавина - држете ајлајнер, моливи за усни и сјаеви за усни. Трир Колекција На Додатоци За Бања се достапни Како Канистер, Дозер За Лосион, Сад За Сапуница, Држач за Ткиво, Послужавник, Гимнастичар и Корпа За Отпад и се продаваат одделно. Трир Колекцијата додатоци за бања е изработена од висококвалитетен материјал кој може да се пофали со оптимална цврстина и извонредна отпорност на ' рѓа и абење. Во оваа колекција додатоци за бања, секој производ е достапен во 10 Бои за подобрување на внатрешноста на вашиот дом. За Возрасни. Нерѓосувачки Челик со боја обложени. Канистер, Дозер За Лосион, Сад За Сапуница, Држач за Ткиво, Послужавник, Гимнастик и корпа за отпад се продаваат одделно. Живописни бои за комплимент на вашиот домашен декор. Организирајте ја и подобрете ја вашата бања брзо и без напор со овие додатоци за бања. Подобри Трендови Трир Колекцијата Додатоци за Бања прави фантастична надградба на вашиот дом, канцеларија или стан. Исто така, ќе направи прекрасен роденден, празник, затоплување на куќата или подарок за секоја пригода за возрасни. пријатели или семејство. Парчињата може да се користат заедно или одделно во различни простории; кој било од предметите би бил совршен за употреба во кујната и спалната соба, настрана од бањата. Цврст Модел За Печатење и материјал од нерѓосувачки Челик. Боја : Тоа Беж. 1 Парче Канистер : Диа 3.5 " х Хт. 4.5 " Тежина : 0.90 Фунти. 1 Парче Лосион Диспензерот : 2" х 3" х 7.5 " Тежина : 1.10 Фунти. 1 Фиока за Парчиња : 12,5" х 7 " Тежина : 1,08 Фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи