Команден Држач За Фен За Коса, Сатенски Никел, Држач, Ленти Отпорни На Вода, Организација За Бања
Неодамнешно

Команден Држач За Фен За Коса, Сатенски Никел, Држач, Ленти Отпорни На Вода, Организација За Бања

DEN 2.67

Достапно на барање

Не сте сигурни кој команден производ е соодветен за вашиот проект? КЛИКНЕТЕ ТУКА за да ви помогнеме да изберете. Држачот За Фен За Коса За Бања Со сатенска никелска завршница го олеснува одржувањето на вашиот фен за коса организиран, но сепак достапен без натрупување на контра просторот. Држачот за фен за коса се држи до многу површини, вклучувајќи стакло, огледало, плочка, фиберглас, дрво и обоени површини. Цврсто се прилепува и излегува не оставајќи дупки или лепливи остатоци, обезбедувајќи одлична алтернатива за оштетување на завртките и клинците. ВКЛУЧУВА-1 Држач за Фен За Коса, 2 Големи Водоотпорни Ленти/Пакување. ОРГАНИЗАЦИЈА ЗА БАЊА БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ-бесењето без Оштетување е одлично за чување фен покрај суети или внатрешни ормари. НЕ СЕ ПОТРЕБНИ АЛАТКИ-Заборавете на дупките, завртките и клинците. Нашите лепливи ленти отпорни на вода овозможуваат поставување на многу површини, вклучувајќи стакло, огледала, плочки, фиберглас, дрво и обоени површини. СИЛНИ и РАЗНОВРСНИ - Тестирани и докажани дека држат подобро од вшмукувачките чаши во влажни и влажни услови. ОТСТРАНУВА ЧИСТО-Нема дупки. Нема лепливи остатоци. Нема штета.

Повеќе детали

Избор на купувачи