Акрилни Четки За Нокти На Homemax Држач За Дисплеј Во Форма На Срце Уметност За Нокти Сликарство Пенкало
Неодамнешно

Акрилни Четки За Нокти На Homemax Држач За Дисплеј Во Форма На Срце Уметност За Нокти Сликарство Пенкало

DEN 207.84

Достапно на барање

Опис. Модерен дизајн, изгледа толку шик, убава и стилска. Изработен од добар материјал, издржлив за долгорочна употреба, ја обезбедува неговата практичност и . украсна вредност. Организирајте го вашиот ајлајнер, лагер за усни, пенкало за шминка, четки. уредно и лоцирајте ги за неколку секунди. Карактеристики. - Материјал : Акрилик. - Направен е со фина изработка, за да се обезбеди практичност и издржливост. - Овој прекрасен и функционален организатор за складирање чува козметички производи складирани вертикално. - Помага да се спречи секоја ставка да се префрли или да падне на место, така што грабањето на она што ви треба е брзо и практично. - Совршен за сите ваши потреби за козметика и шминка како контурирање и истакнување моливи, кармини или сјај, четки итн. - Овозможува додатоците да стојат уредно исправено и на дофат. Направен е со фина изработка, за да се обезбеди практичност и издржливост. Овој прекрасен и функционален организатор за складирање чува козметички производи складирани вертикално. Помага да се спречи секоја ставка да се префрли или да падне на место, така што грабањето на она што ви треба е брзо и практично. Совршен за сите ваши потреби за козметика и шминка како контурирање и истакнување моливи, кармини или сјај, четки итн. Овозможува додатоците да стојат уредно исправено и на дофат.

Повеќе детали

Избор на купувачи