Женска Фиба Обичен Бисер Облечен Во Барет Клип За Коса Слатка Симпатична Газа Облека За Коса Круна Додатоци За Коса За Девојчиња
Неодамнешно

Женска Фиба Обичен Бисер Облечен Во Барет Клип За Коса Слатка Симпатична Газа Облека За Коса Круна Додатоци За Коса За Девојчиња

DEN 2.67

Достапно на барање

Карактеристики : . Повеќе прилики, чајна забава, секое носење, банкет . Лесно Совпаѓање, смајли оерл круна дизајн, лесно совпаѓање со вашите тимови помодерно, шармантно. Фиксни мали клипови, тоа ќе обезбеди лента за коса да не падне од вашата глава. Лесен, многу е пренослив, можете да го носите со козметичка кеса или чанта и да ја користите насекаде. Добра идеја за подарок, тоа ќе биде прекрасен подарок за вашата пријателка ,ќерка,девојка. Пакетот Вклучува : . 1 Парче Женска Фиба. Спецификации : . Материјал : Газа, =Бисер. Обем на главата : 50-60см/19,68-23,62 инчи. Боја : Црна,Сина,Розова,Црвена,Жолта, Морнарица. забелешка : . Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Повеќе прилики, чајна забава, секое носење, банкет . Лесно Совпаѓање, смајли оерл круна дизајн, лесно совпаѓање со вашите тимови помодерно, шармантно. Фиксни мали клипови, тоа ќе обезбеди лента за коса да не падне од вашата глава. Лесен, многу е пренослив, можете да го носите со козметичка кеса или чанта и да ја користите насекаде. Добра идеја за подарок, тоа ќе биде прекрасен подарок за вашата пријателка ,ќерка,девојка.

Повеќе детали

Избор на купувачи