Фарма Срца Валентин Налепници И Декор Винил Букви Налепници Срце Самолепливи-Мини Сет - Количина - Големини Се Движат од .5 -2 - Боја: Црна
Неодамнешно

Фарма Срца Валентин Налепници И Декор Винил Букви Налепници Срце Самолепливи-Мини Сет - Количина - Големини Се Движат од .5

DEN 79.04

Достапно на барање

Овие самолепливи налепници се сечат од мат финиш црн винил и се движат по големина од .5"-2". Винилните налепници се најновиот тренд во домашниот декор. Тие се полесни, поевтини и почисти од матрици или боја. Нашите налепници се направени во САД од висококвалитетен самолеплив винил. Тие се лесни за инсталирање, траат со години и се отстрануваат кога сте подготвени. Сите бои имаат мат финиш, металните бои имаат убав суптилен трепет. Тие немаат јасна позадина зад буквите како и другите евтини налепници, па откако ќе се нанесат изгледаат рачно насликани на вашата површина! Карактеристики : Мини комплет од 340 винилни налепници за срце од фарма. Опсег во големина од .5"-2". Црно. Самолеплив, отстранлив, но не и Повеќекратен Винил Налепница. Направено Од Врвот На Линијата Оракал 631 Винил и Лента За Пренос. Упатствата за апликација се вклучени со секоја нарачка, заедно со телефонски број за техничка поддршка и линкови до видеата за инсталација На You Tube. Винилните налепници може да се нанесат на речиси секоја мазна површина, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на; ѕидови, огледала, прозорци, кабинети, дрвени знаци, врати, плочки, прозорци на автомобили, метал, пластика, хартија, керамика и многу повеќе!.

Повеќе детали

Избор на купувачи