WonderWink Pro Женски Џеб V-Вратот Врвот И Умерена Одблесокот Нога Карго Панталони Чистење Во Собата
Неодамнешно

WonderWink Pro Женски Џеб V-Вратот Врвот И Умерена Одблесокот Нога Карго Панталони Чистење Во Собата

DEN 3.00

Достапно на барање

Вондервинк ПРО Е "Дизајниран да Работи". Со својата леснотија на грижа можете да се миете, носите и одите, со полиестер, вискоза и спандекс ткаенина што можете да ја очекувате целодневна удобност. Овој трендовски Врв На Вратот Има доволно простор за вас инструменти со два врвни џебови за полнење и два странични џебови за влез. Модерното вклопување се сече поблиску до вашата форма за ласкав и контурен изглед без да се жртвува удобноста. Врв : Женско Модерно Вклопување И Вистинито-Плус Вклопување • Стилизирано паднато рамо • дизајн пријателски за везови • везови со лого На Вондервинк • два врвни џебови за полнење и два странични џебови за влез. • Корисна јамка во џеб • Вентилирани страни. Панталони : Женско Модерно Вклопување И Вистинито-Плус Вклопување / Предна врвка За влечење Со половина заден еластичен појас / везови со лого На Вондервинк / Два џебови за сечење, два товарни џебови, двослоен џеб за комунални услуги и еден заден џеб. / Корисна јамка / Вентилирано дно. Сите Ситни, Високи и Кратки димензии се однесуваат само на големини на панталони. Материјал : 78% Полиестер/20% Вискоза/2% Спандекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи