Хајабуса Метару Лонглјв Рашгуард, зелен медиум
Неодамнешно

Хајабуса Метару Лонглјв Рашгуард, зелен медиум

DEN 1.33

Достапно на барање

Нашиот најпопуларен чувар на осип доби голема надградба на перформансите. Дизајниран со ултра форма што одговара на форма, направена е со технологија XT2® предиво и има силиконски полите што го одржуваат во место. Чуварот на осип на Hayabusa Metaru® комбинира перформанси со уникатниот изглед на процесот на сублимација на високо ниво што ја открива основната боја кога материјалот се протега. Прашања за вклопување? Консултирајте се со нашиот водич за големина. Материјалите и дизајнот даваат удобност, заштита и перформанси. 16% еластан, 77% полиестер, 7% XT2 YARN технологија. Силиконски полите против лизгање. Печатење на сублимација со висока крај. Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship. Не бели.

Повеќе детали

Избор на купувачи