Kindубезно твое женско толку удобен градник без жица
Неодамнешно

Kindубезно твое женско толку удобен градник без жица

DEN 1.33

Достапно на барање

Запознајте го ох-толку-комфорниот градник на вашите соништа. Воведување на lyубезно твое толку удобен градник без жица, каде поддршката и структурата на градник за маица ја исполнуваат без напорната удобност на една bralette. Изработена од мека ткаенина од месар за ладно, свиленкаста чувство на телото и вклопување што ви се формира. Конвертибилните ленти имаат забавно пукање на боја на контраст. Спарете го со lyубезно твое, толку удобни гаќички за грло (продадени одделно) за целосен изглед. Kindубезно твое одржливо женско толку удобен градник без жица со кабриолет ленти Материјал : 80% најлон 20% Ликра® Адаптиви Спандкс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Видови чаши : лесно наредени влошки направени од шеќерна трска. Покриеност : Умерено. Затворање : Кука и око. Ленти : прилагодливи со функционалност на вкрстено враќање. Карактеристики : Овој стилски градник за обвивка од предна жица нуди крајна удобност со кадифен, лесно наречен влошки направени од шеќер, мека кука и затворање на очите, прилагодливи ленти со функционалност на вкрстениот бек и измислица направена од рециклиран најлон и Lycra® Adaptiv Spandex Spandex кои се движи со вас.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Bralette Back Back
Неодамнешно
Bralette Back Back
Достапно на барање
DEN 239.04
Пофалбата: