Ела Џејн Алергија Слободен Патент Душек Или Бо Пролет Обвивка, 15 до 18 Длабочина-Близнак XL
Неодамнешно

Ела Џејн Алергија Слободен Патент Душек Или Бо Пролет Обвивка, 15 до 18 Длабочина-Близнак XL

DEN 2.33

Достапно на барање

Класичната Колекција Ела Џејн комбинира испробана и вистинска боја и стил што ќе ви помогне да изградите пријатно и удобно место за повикување дома. Нашите Куќишта За Душеци Ела Џејн ќе ви помогнат да се одморите лесно со моќната заштита на обвивката со патент без алергија за душек и пружина. Интелигентната 6-странична Чудотворна Мембрана штити од грини од прашина и други алергени, вклучувајќи мувла, мувла, првут од домашни миленици и полен. И 3-страничниот Патент За Заптивка Buglock® обезбедува грешките во креветот да не можат да влезат или да избегаат. Ништо не поминува а сепак неговиот дизајн што дише ќе ве одржува ладни во текот на ноќта за мирен здрав сон. Алергија Слободен Патент Душек Или Кутија Пролет Обвивка, 15" до 18" Длабочина.

Повеќе детали

Избор на купувачи