Ournourneуни колекција женски рива широка ширина посочена со пети на пети на средни потпетици
Неодамнешно

Ournourneуни колекција женски рива широка ширина посочена со пети на пети на средни потпетици

DEN 1.67

Достапно на барање

Колекцијата Riva Pump By Journee е доволно удобна за работа, но доволно облечена за ноќна ноќ. Оваа потпетица на пети се одликува со широка ширина и прошетка, ниска потпетица за удобно вклопување. Лента за крцкање и затворање на затворањето ја обликува оваа веганска кожа силуета. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Повеќе детали

Избор на купувачи