Collection Collection Womens Thannya Tru Comfort Foam се лизга на балетски станови на тркалезни пети
Неодамнешно

Collection Collection Womens Thannya Tru Comfort Foam се лизга на балетски станови на тркалезни пети

DEN 527.84

Достапно на барање

Дарлинг детали го дефинираат станот Тања од колекцијата на ourурни. Овие разноврсни балетски станови имаат вегански кожни материјали кои седат на 4 мм удобна пена ™ hinsole за дополнително удобно носење. Класични тркалезни прсти и современ дизајн на разоткривање на врвот, го заврши овој стил на привлечност што изгледа одлично облечен нагоре или надолу. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Повеќе детали

Избор на купувачи