Каролили Жените Чипка Набразден Трим Бандо Култура Блузи Лето Надвор Од Рамо Прерамки Елеци Слатка Без Грб Мини Блузи За Плажа Клуб Партија
Неодамнешно

Каролили Жените Чипка Набразден Трим Бандо Култура Блузи Лето Надвор Од Рамо Прерамки Елеци Слатка Без Грб Мини Блузи За Плажа

DEN 2.67

Достапно на барање

Жените Чипка Разбушавен Трим Бандо Култура Блузи Лето Надвор Од Рамо Прерамки Елеци Слатка Без Грб Мини Блузи За Плажа Клуб Партија. Супер удобен и стилски што недостасува во вашиот плакар и е многу популарен меѓу забавите. Лесно се мие и суши без брчки. Спецификација. Име на предметот : женски цевка врвот. Боја : розова. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Шема : важничене. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1pc x женски цевка врвот. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : овој врв на женската цевка е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : горниот дел од женската цевка е без прерамки, без грб, дизајн на шлиц, важничене на полите ве прават помодерни и привлечни. Достапна Големина : има 3 големини за избор : С, М, Л, погодни за повеќето жени носат, редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстиот и лабавиот, супер шик. Лесно Се Совпаѓа : елекот без ракави може да оди со се, да се комбинира со фармерки/шорцеви/здолништа во лето. Шармантни врвови за жени. Повод : овој елек за жени е погоден за многу прилики, како што се клуб, состаноци, забави, одмор, бар, рејв, социјални собири итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи