Симпатична вратоврска Обетки Орнаменти Бледнеат Отпорни Накит Со Кадифен Топката За Бизнис Патување Запознавање Шопинг Црвено
Неодамнешно

Симпатична вратоврска Обетки Орнаменти Бледнеат Отпорни Накит Со Кадифен Топката За Бизнис Патување Запознавање Шопинг Црвено

DEN 223.84

Достапно на барање

Карактеристики : 1. Исклучителна Технологија : Врвен процес на рачна обработка, материјали за спречување на избледување на производот, без штета на човечкото тело.2. Висококвалитетен Материјал : обетките се изработени од висококвалитетен материјал за влакненца, кој е хипоалергичен и тестиран, не мора да се грижите за иритација и осип на кожата.3. Еколошки Дизајн : еколошки материјали можат да го положат тестот ВО ЕУ и САД. Обетките се дизајнирани да бидат лесни за соблекување и фиксирање, стабилни долго време без да ги повредат ушите.4. Повеќе Прилики : прекрасните обетки со крзнено топче се погодни за различни прилики, романот дизајн и извонредната изработка покажуваат елегантен и убав темперамент, без разлика дали се формални или секојдневни, тие ќе ви додадат шарм, ќе го привлечат вниманието на сите и ќе станат сјаен протагонист.5. Услуга по продажба : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Спецификации : Материјали : Меки Топчести Димензии : 3.5*2.8 cm Ranges На Примена : Поени за откуп на подароци, деловни подароци, рекламни подароци, промотивни подароци, подароци за конференција, подароци за благосостојба, празнични подароци, комеморативни награди, подароци за односи со јавноста.Забелешка : Поради различни монитори и ефекти на осветлување, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата Исклучителна Технологија : Врвен процес на рачна обработка, материјали за спречување на избледување на производот, без штета на човечкото тело. Квалитетен Материјал : обетката е изработена од врвен материјал за влакненца кој е хипоалергичен и тестиран за да не мора да се грижите за иритација и осип на кожата. Дизајн На животната Средина : материјалот за заштита на Животната средина може да биде преку откривање На Европски и Американски земји. Обетките се дизајнирани да бидат лесно отстранети и фиксирани за долгорочна стабилност без оштетување на увото. Повеќе Прилики : прекрасните обетки со крзнено топче се погодни за различни прилики, романот дизајн и извонредната изработка покажуваат елегантен и убав темперамент, без разлика дали се формални или секојдневни, тие ќе ви додадат шарм, ќе го привлечат вниманието на сите и ќе станат сјаен протагонист. Услуга по продажба : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Повеќе детали

Избор на купувачи