Машки Кошули Секојдневни Стилски Маици Печатење Кратки Ракави Превртување Јака Блуза Кошула Графички Гроздобер
Неодамнешно

Машки Кошули Секојдневни Стилски Маици Печатење Кратки Ракави Превртување Јака Блуза Кошула Графички Гроздобер

DEN 1.67

Достапно на барање

Сезона : Цела Сезона. Пол : Мажи. Повод : Повик. Материјал : Полиестер, Спандекс. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1pc Машка Табела Со Големина на Кошула : . Големина : М Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 22см/8.66" Должина : 73см/28.74"Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 23см/9.06" Должина : 75см/29.53"Големина : XL Биста : 128см/50.39" рамо : 51см/20.08" ракав : 24см/9.45" должина : 77см/30.31"големина : ххл Биста : 136см/53.54" рамо : 53см/20.87" ракав : 25см/9.84" должина : 79см/31.10"големина : хххл биста : 144см/56.69" рамо : 55см/21.65" ракав : 26см/10.24" должина : 81см/31.89" ① материјал е Направен од Материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Кошула Јака Комбинезон Краток Ракав Маици. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. Краток Врв Тенок Фит Блуза. ®Совпадна Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Фармерки И Така Натаму. Вграден Фустан Кошула Јака Маици Мажи. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Менс Поштенски Кошула Краток Ракав Краток Ракав Лето Врвот. Машки Кошули Долг Ракав. Кошули За Мажи Графички Маици Гроздобер.

Повеќе детали

Избор на купувачи