Б91хз Машки Тренинг Кошули Машки Обични Ленти Печатење Патент Свртете Ја Јаката Блуза Со Кратки Ракави Кошула Машки Кошули Поло Маици За Мажи Виолетова XL
Неодамнешно

Б91хз Машки Тренинг Кошули Машки Обични Ленти Печатење Патент Свртете Ја Јаката Блуза Со Кратки Ракави Кошула Машки Кошули Поло

DEN 1.33

Достапно на барање

Машки Тренинг Кошули Машки Обични Ленти Печатење Патент Свртете Јака Блуза Кратки Ракави Блузи Кошула Машки Кошули Пакети Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Декорација : Патент/Печатење. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Кратко. Јака : Јака Надолу. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 Карактеристики На Блузата : цврсти кошули за плетење со текстура, плетени основни врвови, материјални фитили пот, ребрести полите и манжетната, класично вклопување, краток ракав, добро еластична. Високо истегнување, без пилинг и без брчки. Лесен и Дише : врвните предива обезбедуваат мек допир и добра флексибилност, овој џемпер може да се носи директно на вашата кожа. Тоа е, исто така, дише и лесни предива со кул чувство, совршен за ладно време носење. Класичен и Гроздобер : ако некогаш сте виделе класични филмови, веруваме дека имало многу сцени на носење поло маици. Во 50-тите 491-тите, поло маиците беа популарни во Америка. Дури и сега, поло кошулата се уште ужива од сите возрасти во многу земји. Мислиме дека секој има еден или два пола во гардеробата. Повод : овие поло маици се совршени за забава, на отворено, работа во канцеларија, состанок, голф, пешачење, бизнис, одмор, клуб на плажа и секојдневен изглед. Ако не знаете како да носите, само носете ги овие поло маици за голф, тоа може да одговара на повеќето панталони и чевли. Големина и Нега : ве Молиме погледнете ја нашата ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ внимателно пред да нарачате.Машинско перење или миење раце во ладна вода. Не избелувајте, висат сува или падне сува ниска.

Повеќе детали

Избор на купувачи