СЕНДКИЛ Ракав Кошули За Жени Слатки Цвеќиња Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер
Неодамнешно

СЕНДКИЛ Ракав Кошули За Жени Слатки Цвеќиња Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер

DEN 3.00

Достапно на барање

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 45см/17.72" должина : 73см/28.74"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 46см/18.11" должина : 75см/29.53"големина : xxl биста : 128см/50.39" рамо : 52см/20.47" ракав : 47см/18.50" должина : 77см/30.31"големина : хххл Биста : 136см/53.54" рамо : 54см/21.26" ракав : 48см/18.90" должина : 79см/31.10"големина : ххххл биста : 146см/57.48" рамо : 56см/22.05" ракав : 49см/19.29" должина : 81см/31.89"2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.Сезони : Четири Сезони3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароциќе добиете : 1 Х женски метод на перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување повод : Секојдневна, Секојдневна Должина На Ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : фит5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не обрнувајте внимание на полетувањето, удобно за носење во текот на целиот ден.Дебелина : Стандарден Материјал : памучен коноп : Женски Стил : слободно 4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу панталони. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Одличен подарок за некој посебен. Можете да го подарите на вашата девојка, семејство, сестра, На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и други фестивали. Погоден за многу прилики, дневно слободно време, танц, забава, патувања и други прилики.

Повеќе детали

Избор на купувачи