Летни Секси Кошули Шиење Чипка Плус Големина Лабава V Вратот Кратки Ракави Еднобојни Врвови За Жени Виолетова 5XL
Неодамнешно

Летни Секси Кошули Шиење Чипка Плус Големина Лабава V Вратот Кратки Ракави Еднобојни Врвови За Жени Виолетова 5XL

DEN 287.84

Достапно на барање

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Purplessize : 5 XLNeckline : V Должина На Вратот : Кратка Дебелина На Ракавот : Thin Style : Секси Карактеристики : Шиење Чипка;Плус Големина;Цврсти Кошули За Жени; Женски Врвови; Комплети За Вежбање За Жени;Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневен Пакет вклучуваат : 1pc врв q Материјал Q : 95% Полиестер,5% Спандекс.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. €Карактеристики : Летни Секси Кошули Чипка Шиење Плус Големина Лабава V Вратот Краток Ракав Солидна Боја Блузи За Жени.Можете да го пробате со секојдневни шорцеви и чевли, едноставни додатоци, а целокупното чувство е опуштено. `+Прилика : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно. ● Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. ①Совети : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

Повеќе детали

Избор на купувачи