Lulshou Женски Печатени Половината Врвот Секојдневен Кошула V-Вратот Кратки Ракави Копче Маица
Неодамнешно

Lulshou Женски Печатени Половината Врвот Секојдневен Кошула V-Вратот Кратки Ракави Копче Маица

DEN 1.33

Достапно на барање

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Оваа кошула е толку лесна и многу удобна кошула, оди совршено со шорцеви, фармерки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е мека и удобна облека. Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат за сите сезони. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода. Сезона : Пролет Лето Aut Зима Пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневен што добивате : 1 Компјутер Женски Топ-Табела : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100-105см/39.37-41.34" Ракав : 19см/7.48 "Рамо : 38см/14.96" Должина : 70см/27.56 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106-111см/41.73-43.70" Ракав : 20см/7.87 "Рамо : 39см/15.35" Должина : 71см/27.95 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112-119см/44.09-46.85" Ракав : 21см/8.27 "Рамо : 40см/15.75" Должина : 72см/28.35 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120-127см/47.24-50.00" Ракав : 22см/8.66 "Рамо : 41см/16.14" Должина : 74см/29.13 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128-136cm/50.39-53.54 "Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 76cm/29.92" qv_ Материјали Овој врв е неверојатно мек, удобен и еластичен. Одлики и одлики. оваа врвна карактеристика е кратки ракави, совршени за лежерен и без напор изглед. Quodes, прилики, овој врв е разноврсен и може да се носи во голем број прилики, вклучувајќи обични излегувања, патувања, дома, вечери за состаноци, забави, работа и шопинг. Qutch quetch Го Стилизира Со хеланки, фармерки, јога панталони, секојдневни панталони и чизми. Погоден за сите сезони, носете Го Во Пролет, Лето, Fall и Зима. За да го задржите вашиот врв да изгледа најдобро, машина или рачно измијте го во ладна вода, закачете или исушете ја линијата и избегнувајте употреба на белило.

Повеќе детали

Избор на купувачи