Vbnergoie женски обичен со долги ракави за печатење со долги ракави, маички со маички со маички со блузи, жени жени пливање тети
Неодамнешно

Vbnergoie женски обичен со долги ракави за печатење со долги ракави, маички со маички со маички со блузи, жени жени пливање

DEN 1.67

Достапно на барање

Големина : S US : 4 Велика Британија : 8 Биста : 98cm/38.58 '' Sleeve : 57cm/22.44 '' Должина : 61cm/24.02 '' Големина : M US : 6 Велика Британија : 10 биста : 102cm/40.16 '' Sleeve : 58cm/ 22.83 '' Должина : 62см/24.41 '' Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 биста : 106cm/41.73 '' ракав : 59cm/23.23 '' Должина : 63cm/24.80 '' Големина : XL САД : 10 Велика Британија : 14 биста : 110cm/43.31 '' ракав : 60cm/23.62 '' должина : 64cm/25.20 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 биста : 114cm/44.88 '' Ракав : 61cm/24.02 '' Должина : 65cm/25.59 '' Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 биста : 118cm/46.46 '' Sleeve : 62cm/24.41 '' Должина : 66cm/25.98 '' limeенски обичен рај за печатење со долг ракав, вртеж за џемпери, врвови на блузи, специфична јака : О-врат за полот : Сезона за жени : Сезона за жени : Сезона за жени : Сезона за жени : Сезона за жени : Сезона за жени : Сезона за жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени : Сезона на жени :е жени Сезона : Пролет 、 Есенски материјал : Полиестерски обрасци : Печати Карактеристики 1. Подготвена ткаенина, висока еластичност, светлина и дишење, тенок и елегантен 2. Елегантен фустан за гости за свадба на коктел 3. Сокриен патент на грб, сите видови на обрасци 4. Погодно за многу прилики Како бизнис, забава, матурска, банкет, коктел 5. Ова е најдобриот подарок за празници за пријатели и колеги, сигурен сум дека ќе им се допадне пакет вклучуваат : 1 пар /40.16 '' 58cm/22.83 '' 62cm/24.41 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 биста : 102cm/40.16 '' ракав : 58cm/22.83 '' Должина : 62cm/24.41 '' 'Преглед на стоки : Летни кошули Womenените со долг ракав плус големина црна кошула. 3. Сокриен патент на грб, сите видови на обрасци 4. Погоден за многу прилики како деловна активност, забава, матурска, банкет, коктел памук за чистење врвови жени против тренингот на вратот. 5. Ова е најдобриот подарок за празници за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допаднат блузи високи жени жени. Материјал : Полиестерскиот корпур врвови жени џебни кордори. Модели : Печати карактеристики со долга ракав маичка тинејџерска женска највисока лабава.

Повеќе детали

Избор на купувачи