Секси танцови врвови за мажи копче надолу по летни кошули без ракави лаптопи на вратот на вратот Обичен елек кошула со кошула плажа Армија зелена XL
Неодамнешно

Секси танцови врвови за мажи копче надолу по летни кошули без ракави лаптопи на вратот на вратот Обичен елек кошула со кошула

DEN 2.67

Достапно на барање

Пол : Мажи, момчиња : Мажи хавајски памук елек кошула, врвови без ракави, без ракави, блуза за туники, мажите со копче надолу од кошула : Цврст колорист : Бела, морнарица сина, црна, армија зелена, какизиза : s, m, l, xl, 2xl, 2xl , 3xlmaterial : 65% полиестер 35% памук со памук : Lapel Necksleeve должина : без ракави сезони : пролет, лето, есен, зимски производи : 1. Ткаенина : 65% полиестер 35% памук, лесен, мек и удобно за носење. 2. Дизајн : Мажите без ракави кошули, летното копче надолу кошули. Ве натера да се олади и да се исуши. Тоа е задолжителна кошула за вашата гардероба во текот на летото! 3. Карактеристики : Мажи од празник на плажа врвови, маички кошула на вратот, врвови за резервоарот без ракави, копче без ракави, блуза, мажите летни елек кошула4. Повод : Совршен за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, обичниот, салата, забавата, филмовите, плажа, патувањето, датира, да работи.5. Совршено е да се совпадне со фармерки, џемпери, панталони, шорцеви како што сакате. Содржина на пакувања : 1 x Совети за летна кошула : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2.54cm) стил - мажи хавајски кошула, копче надолу, блузи без ракави, лесна маица, летна кошула од плажа. Материјал - 65% полиестер 35% памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Design - Casual Button Down Hawaiian Shirts for Men, Light Weight, Sleeveless, Lapel Neck, Button Down Vest Shirt, Hawaiian Solid Color, Regular Fit Summer Shirt. Occasion - Men's Casual Button Shirt Suitable for All Occasions And Seasons Like Holiday, Birthday, Плажа, обичен, неформален бизнис, работа, одмор, датум, свадба и патување. Натпревар - Оваа кошула без ракави е совршена да се спари со јакни, кардиган, фармерки, шорцеви, обични џемпери и карго шорцеви погодни за пролет, лето, есен.

Повеќе детали

Избор на купувачи