Амили Жените Шупливи Надвор Мини Фустан Без Ракави Исечоци Завој Фустан Шпагети Ремен Бодикон Фустан
Неодамнешно

Амили Жените Шупливи Надвор Мини Фустан Без Ракави Исечоци Завој Фустан Шпагети Ремен Бодикон Фустан

DEN 0.33

Достапно на барање

Големина (см) . Должина : 68 Биста : 74-92 Половината : 64-76 Колкот : 80-92. Должина М : 70 Биста : 78-96 Половината : 68-80 Колкот : 84-96. Л Должина : 72 Биста : 82-100 Половината : 72-84 Колкот : 88-100. Големина (инч) . Должина На С : 26.77 Биста : 29.13-36.22 Половината : 25.2-29.92 Колк : 31.5-36.22. Должина М : 27.56 Биста : 30.71-37.8 Половината : 26.77-31.5 Колк : 33.07-37.8. Л Должина : 28.35 Биста : 32.28-39.37 Половината : 28.35-33.07 Колкот : 34.65-39.37. Спецификација : . Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Црна, Зелена,Розова Црвена. Пол : Женски. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : Изработена од 95%полиестер, 5%спандекс. Супер мека текстура, пријатно чувство на рака. Удобно и пријателско за кожата. Карактеристика : без Ракави, ремен за шпагети, едното рамо, поделениот раб, исечокот, цврста боја, тенок фит, над должината на коленото. Одговара за млади дами. Дизајн : бодикон мини фустан со прекрасна боја, совршен за да ги покажете вашите шармантни облини на телото и да ги истакнете вашите вкусови. Натпревар : Убаво Изгледате Со обетки, ѓердан, стилети, високи потпетици, сандали, станови на мери јапеејн итн. Совршено како клубска облека во текот на ноќта. Повод : Погоден За секојдневниот живот, ноќно излегување, коктел, плажа, состаноци, вечер, одмор, матурска вечер, шопинг, клуб, забава, одмор и така натаму.

Повеќе детали

Избор на купувачи