Усмарт Нов Адаптер За Напојување На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за ПАВИЛЈОН на HP dv6-6054ef Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Кабел За Напојување години гаранци
Неодамнешно

Усмарт Нов Адаптер За Напојување На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за ПАВИЛЈОН на HP dv6-6054ef Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук

DEN 0.67

Достапно на барање

Нов AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување НОВ AC АДАПТЕР Лаптоп Полнач Компатибилен Замена ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување. Вклучува Кабел За Напојување. Висококвалитетен Сосема Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач Кабел За Напојување Компатибилна Замена. Вклучува Кабел За Напојување. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз, Излезен Напон 18,5 В. *Брзи Бродови од САД*, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите, 3 Години Гаранција за Услуга. Тестирани Единици, Безбедност : Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Над Заштита Од Струја.

Повеќе детали

Избор на купувачи