Трговска марка ликовна уметност Млад боксер платно уметност од Дин Русо, бел мат, сребрена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Млад боксер платно уметност од Дин Русо, бел мат, сребрена рамка

DEN 2601.60

Достапно на барање

Тема : Animalивотни Стил : Поп -артпродукт Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Млад боксер“ Арт од платно од Дин Русо, Бело мат, Сребрена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Тип на производ : Сребрена рамка, бела матка, акрилик.

Повеќе детали

Избор на купувачи