Wynwood Studio Fashion and Glam Современа платно уметност - Цитат за оџаци за книги, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 20, сино и злато домашно украсување
Неодамнешно

Wynwood Studio Fashion and Glam Современа платно уметност - Цитат за оџаци за книги, wallидна уметност за дневна соба, спална

DEN 159.84

Достапно на барање

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со книга Loveубов од Wynwood Studio Canvas, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Blue & Tiffany Blue Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Повеќе детали

Избор на купувачи