Sumbell Industries Uncured Moon Dark Starry Galaxy Aquolor Effect Canvas Wallидна уметност, 30, дизајн од Рејчел Ниман
Неодамнешно

Sumbell Industries Uncured Moon Dark Starry Galaxy Aquolor Effect Canvas Wallидна уметност, 30, дизајн од Рејчел Ниман

DEN 463.84

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : Месечина; Вселена; Астрономија; Природа; Надвор; Ноќ; Простор; Универзум; Планета; Полна месечина;. Дизајн од Рејчел Ниман.

Повеќе детали

Избор на купувачи