Трговска марка ликовна уметност Bug Mandala Canvas Art by Filippo Cardu, White Matte, Birch Frame
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Bug Mandala Canvas Art by Filippo Cardu, White Matte, Birch Frame

DEN 2601.60

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „бубачка мандала“ платно уметност од Филипо Карду, бел мат, рамка од бреза : Уметник : Филипо карду. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Повеќе детали

Избор на купувачи