Трговска марка ликовна уметност вино земја v платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка од бреза
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност вино земја v платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка од бреза

DEN 2.33

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „вино земја V“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка од бреза : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи