Трговска марка ликовна уметност „кафе 1“ платно уметност до лето тали хилти
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „кафе 1“ платно уметност до лето тали хилти

DEN 607.84

Достапно на барање

Уметник : Лето Тали Hilty Subject : Cuisine Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Лето Тали Хилити „Кафе 1“ платно уметност.

Повеќе детали

Избор на купувачи