Трговска марка ликовна уметност ретро градови i платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка за бреза
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност ретро градови i платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка за бреза

DEN 0.67

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Ретро градови I“ платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Тема : Светска култура. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи