Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно печати „оригинални типографија сребрени“ цитати и изреки - црна, сива боја
Неодамнешно

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно печати „оригинални типографија сребрени“ цитати и изреки - црна,

DEN 3.00

Достапно на барање

Оригинална типографија Сребрена, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со тема за цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи