СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДЕЛОВЕН ВЕНСЕН ФУСТ НА ТЕКСТ КОЛАВИТЕ НА ПЕТВОДИТЕ ПАНВИ Wallидна уметност, 48, дизајн од Марта Вили
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДЕЛОВЕН ВЕНСЕН ФУСТ НА ТЕКСТ КОЛАВИТЕ НА ПЕТВОДИТЕ ПАНВИ Wallидна уметност, 48, дизајн од Марта Вили

DEN 0.33

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : колаж; Пеперутки, фустан, наметка. Дизајн од Марта Вили.

Повеќе детали

Избор на купувачи