Авенија на пистата Animalивотни wallидни уметности платно печати „Меги П Чанг“ - Фламинго и наредени птици од камења - розова, црвена боја
Неодамнешно

Авенија на пистата Animalивотни wallидни уметности платно печати „Меги П Чанг“ - Фламинго и наредени птици од камења - розова,

DEN 478.40

Достапно на барање

Меги П Чанг - Фламинго и наредени камења, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на птици за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи