Слики, старост ренесанса, 16x20, украсна платно wallидна уметност
Неодамнешно

Слики, старост ренесанса, 16x20, украсна платно wallидна уметност

DEN 2.00

Достапно на барање

Печатено со мастила со врвен квалитет, овие производи од платно се отпорни на избледени, со цврсти или галерии за завиткување и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Придружба на платно wallидна уметност : Подлега, полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание. 12 "x 12" убаво врамена декоративна wallидна уметност.

Повеќе детали

Избор на купувачи