Книги за мода на мода на мода и глам glид од платно, „Корги глам“ книги - кафеава, бела боја
Неодамнешно

Книги за мода на мода на мода и глам glид од платно, „Корги глам“ книги - кафеава, бела боја

DEN 1.33

Достапно на барање

Книги за мода на планината на пистата Авенија Авенија Авенија Авенија Авенија Авенија Авенија Авенија Авенија, Книги Корги Глам “ - кафеава, бела, модна книга Корги Глам, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за книги за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи