Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметноста на платното „Кршната starвездена fishвезда од Дејвид Флитам“ „Морски живот“ - портокалово, кафеаво
Неодамнешно

Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметноста на платното „Кршната starвездена fishвезда од Дејвид Флитам“ „Морски

DEN 2.33

Достапно на барање

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Кршлива starвездена риба од Дејвид Флитам“ Марински живот - портокалова, кафеава кршлива starвездена fishвезда од Дејвид Флотам, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Наутички дизајн со морска животна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи