Ма Фактор Пан Стик Фондација-Маслиново + Надвор Од Бодихеат Лепенка, Кт
Неодамнешно

Ма Фактор Пан Стик Фондација-Маслиново + Надвор Од Бодихеат Лепенка, Кт

DEN 1.00

Достапно на барање

Макс Фактор Пантик е ексклузивна шминка за подлога која обезбедува максимално покривање на несовршеностите на кожата и е лесна за употреба! Оваа исклучителна шминка има богата, кремаста конзистентност која многу едноставно и брзо ги покрива сите несовршености на вашата кожа! Благодарение на оваа исклучително покривачка способност лесно можете да скриете проширени вени, пигментирани лезии и други помали несовршености. Покрај тоа, содржи ефикасни хидратантни елементи за да ја направи вашата кожа флексибилна и фина. Пакетот од 4 овозможува дополнителни заштеди при купување на големо! Богатата кремаста подлога е совршена за криење на несовршеноста. Се користи за нормална / сува кожа.

Повеќе детали

Избор на купувачи