СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 17-3 4фх3 8ФПТ Тој Черупка
Неодамнешно

СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 17-3 4фх3 8ФПТ Тој Черупка

DEN 279.68

Достапно на барање

3/4" Женски х 3/8 " Женски Конец За Цевки, Месинг, Намалување На Шестоаголна Черупка, Без Олово, 125 ФУНТИ Оценет, Картониран. 3/4" Женски х 3/8 " Женски Конец За Цевки, Месинг, Намалување На Шестоаголната Черупка, Без Олово, 125 ФУНТИ Оценет, Картониран.

Повеќе детали

Избор на купувачи