Главни точки со цврсти винил, сина, 70 круг
Неодамнешно

Главни точки со цврсти винил, сина, 70 круг

DEN 0.67

Достапно на барање

Безбедно за мерки за употреба на отворено 70 "околу 100% PEVA винил не ткаени лесна нега, избришете ја чиста достапна во најразлични големини за да одговара на скоро секоја маса никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е Крајното место за собирање за да споделите разговор и добар оброк. Подобри домови и градини Табела и кујна и текстил за јадење ќе создадат топол, поканувачки простор за живеење со бои и отпечатоци што вие и вашето семејство ќе ги сакате. Создадете обичај и координирана табла и кујна Декор со подобри чаршафи и градини со градини, сè додека вклучува декоративни акценти со тркачи на табели, пласмати и перничиња за столици. Послужете топол пречек на семејството и гостите со подобри домови и градини Анабела цветни чаршафи што ја опфаќаат вашата трпезариска маса. Овој табела за трпезарии. Прекрасен, цветен дизајн што се чини дека е нацртан на бела позадина, а потоа вода обоена во нијанси на Mauve, Teal и Green. Подобри домови и градини Annabelle цветни чаршафи ќе додадат стил и функција во декор на вашата маса. Создадете свој сопствен изглед што го рефлектира вашиот стил со мешање и совпаѓање со координативни парчиња. Овој чаршав ќе создаде добредојден изглед на вашата вечера, сепак се практични за секојдневна употреба. Написот за цветни ткаенини на Annabelle е конструиран од 60% памук и 40% материјал за мешавина од полиестер што го прави машината што може да се мие за лесна нега. Мерки 52 "W x 70" l. Увезени. Пронајдени исклучиво на.

Повеќе детали

Избор на купувачи