Црвена Бела Снегулка Чаршав Ролна-Партија Материјали-Парче
Неодамнешно

Црвена Бела Снегулка Чаршав Ролна-Партија Материјали-Парче

DEN 3.00

Достапно на барање

Раширете го празничното расположение со оваа празнична Ролна Од Црвена И Бела Снегулка. Овој пластичен Божиќен чаршав совршено ќе се спари со вашите класични Божиќни украси. Вклучува доволно материјал за покривање на маси и употреба како позадина за одмор фото кабина сесии. Пластика. 40 " х 100 стапки. Пристигнува преклопен на половина на ролна од 20 инчи. ● Преку ШАЛТЕР Пластика. 40 " х 100 стапки. Повеќебоен.

Повеќе детали

Избор на купувачи