Loveубовта никогаш не ја пропушта криглата за кафе
Неодамнешно

Loveубовта никогаш не ја пропушта криглата за кафе

DEN 1.33

Достапно на барање

Оваа прекрасна кригла „Loveубов никогаш не успева“ е дел од колекцијата акварел, која вклучува уште две слични цветни чаши за да одговараат. Започнете го утрото со топла чаша чај или кафе во оваа прекрасна кригла што претставува летни рози во цут. Комбинирајте ја криглата за подароци со други предмети од колекцијата на акварел и пакувајте ги во торба за подароци што одговара. Оваа кригла има розова акварел која означува на бела сјајна позадина со скриптиран текст на предната страна со розова акварелна роза. Задниот дел од оваа чаша има розова роза. Работот е обложен со розов раб на акварел. Секоја кригла е спакувана во подарок кутија со координативен дизајн. Капацитет на керамичка кригла : 11 fl oz спакувани во координирање на кутија за подароци 11 fl oz капацитет. Керамичка кригла. Подарок боксер.

Повеќе детали

Избор на купувачи