Хари Потер Хогвортс Варсити Алумни сребрен бивол керамички камперски кригла, 20oz
Неодамнешно

Хари Потер Хогвортс Варсити Алумни сребрен бивол керамички камперски кригла, 20oz

DEN 1.00

Достапно на барање

Сребрениот Бафало ви носи само врвен декор за квалитет и домаќинство што одговара на вашата личност како што треба. Официјално лиценцираната Хари Потер Хогвортс Варсити Алумни 20oz Керамички кампер Кумпер ви овозможува да уживате до 20-унци од омилениот пијалок во стил! Оваа голема кригла е изработена од издржлива, керамика без БПА, која добро ја држи топлината со лесна рачка за зафаќање за да го олесни вашето искуство за пиење лесно и пријатно. Оваа камперска кригла прави одличен подарок за fansубителите на Хари Потер, кој ќе го сака стилскиот дизајн на сртот Хогвортс, како и врвниот квалитет, без разлика дали се во Грифиндор, Хафлепуф, Равенклав или Слитерн. Оваа кригла е микробранова и безбедна машина за миење садови. Сребрена Бафало е трендсетиран производител и дистрибутер на лиценциран декор на домови и домаќинства. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпознатите брендови на потрошувачи за да развиеме уникатни, креативни и производи што се одвиваат. Официјално лиценцирана кригла со уметност на Хари Потер. Држи до 20 унци течност. Совршено за топли или ладни пијалоци. Лесна удобна рачка за зафат. БПА без керамика. Микробранова безбедна. Безбедна машина за миење садови со врвни полици.

Повеќе детали

Избор на купувачи