Дрвена Чаша Чаши За Чаши За Пиво Чаши За Млеко Рачно Изработени Антисцрпувачки Цврст Сок Пијте Кригла Отпорна на Топлина 150мл 300мл Мазни Чаши За Пиење Чаши За Чаши З?
Неодамнешно

Дрвена Чаша Чаши За Чаши За Пиво Чаши За Млеко Рачно Изработени Антисцрпувачки Цврст Сок Пијте Кригла Отпорна на Топлина 150мл

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : [Име На Производ] : Јапонски креативни мазни дрвени чаши за млеко од пиво букова кригла со рачка од цврсто дрво[Уникатен Дизајн] : Јапонски стил, одличен За вода, чај, кафе, еспресо, млеко, сок и други пијалоци[Материјал] : чашата За Чај е изработена од квалитетно дрво без облога, мазна површина, безбедна за употреба[Најдобар Подарок] : подарок за обожаватели, модни и средновековни колекционери на кригли, кригла за патување на отворено, затоплување на куќата и совршен подарок за [Широка Употреба] : Совршен за чај, кафе, Еспресо, вода, млеко, газирани пијалоци, топли или ладни пијалоци лесни за чистење, изберете мека Крпа за Чистење, Исушете ја со крпа после миење со рака спецификација : материјал : дрвен капацитет : 150мл/300млсајз шема : 150мл : 9цмх8см/3, 54инх3, 15инч300мл : 10смх11см/3, 94инхх4.33 Инчи Пакетот Вклучува : 1 парче дрвена чаша : бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на Секој Поединечен Монитор.Ве молиме дозволете малку мерење отстапување поради рачно мерење. Чаша За Пиење Чаши За Кафе Чаши Во Јапонски Стил. Дрвена Чаша Дрвена Кригла Чаши Чаши чај чаша 300мл. Кафе Чаши Пиво Млеко Чаши Сок Пијат Кригла 150мл.

Повеќе детали

Избор на купувачи